7 דרכים לשמירה על סוקולנטים בריאים

עודכן ב: 12 אוג 2019

הסוקולנטים שלך פשוט לא מחזיקים מעמד?הנה 7 דרכים לשמירה על סוקולנטים בריאים בצעו את השינויים הדרושים, ותוכלו ליהנות מסוקולנטים מהממים כמו שתמיד רציתם.

האם אתה אוהב את המראה של הסוקולנטים, אבל לא מצליח לשמור אותם בחיים? האם יש לך בדרך כלל הצלחה עם צמחים (וגם אם לא) אבל סוקולנטים פשוט לא עובדים לך? זה נשמע כאילו תוכל להעזר ב Succulents 101!

ישנם מספר דברים שעלולים להקשות על הסוקולנטים לגדול באופן בריא , ועל ידי ביצוע של כמה כללים פשוטים ניתן לקבל תוצאות מדהימות. קראו את 7 סיבות לדרכים לשמירה על סוקולנטים ותוכלו לתת להם את הטיפול שהם צריכים להצלחה!

1. יותר מידי מים


סוקולנט לא צריך להיות מושקה כמו צמח בית אופייני שיש בבית. אחרי הכל הם סוג של קקטוסים, כך שהם יכולים להסתדר עם פחות מים וליהנות מאדמה מנוקזת היטב. האדמה צריכה להרגיש קרירה ולחה למגע, אבל לא רוויה ואף פעם לא בוצית.

2. מיכל הצמח הוא קטן מדי


האם מצאת ספל תה חמוד או פקק שעם לסוקולנט שלך? בטח זה נראה נחמד, אבל האם זה נותן לשורשים את המקום שהם צריכים כדי לגדול? כנראה שלא. עומק ורוחב המיכל צריכים להיות לפחות כגודל הצמח, וכמה שיותר יותר טוב. פעולה זו נותנת לצמח הרבה מקום להתפשט!

3. מיכל הצמחים ללא חורי ניקוז

אנשים אוהבים נטיעת צמחים במיכלים חמודים, כוסות, מגפיים, וכל מיני כלים אחרים, אבל האמת היא שאם אין להם ניקוז ראוי הם לעולם לא יעבדו. המיכל שלך צריך להיות עם כמה חורי ניקוז שבו המים יכולים להימלט. חתיכת רשת או אפילו גרביונים מעל החורים יכול לעזור מפני בריחת לכלוך בתהליך.

4. הצמח שלך